Urodziny

Każdego roku ludzie zaczynają liczyć dni do wielkiego dnia: twoich 18. urodzin. Nie ma co świętować, ale czas na refleksję nad wszystkim, co osiągnąłeś do tej pory i zaplanowanie roku nowych początków i rzeczy, na które możesz czekać w przyszłości.

Przy wielu urodzinach obchodzenie urodzin prawdopodobnie będzie takie samo. Zaproszenia są robione, tort zostanie podany, a jedzenie zostanie ułożone wokół stołu, aby wszyscy mogli się cieszyć. Ale jeśli organizujesz imprezę dla dorosłych, motyw będzie bardziej dorosły. Możesz dostać balony, serpentyny, czapki imprezowe, świece, serpentyny, a nawet ozdoby do dopasowania.

W przypadku imprezy dla dorosłych tematem może być zabawa, a nawet świętowanie dorosłości i tworzenie nowych przygód w życiu. Jeśli chcesz urządzić imprezę o świętowaniu swoich 18. urodzin w dobrym stylu, zawsze możesz wybrać piracki motyw.

Aby urządzić imprezę piracką dla osoby dorosłej, musisz poprosić swoich gości o przyniesienie kostiumu pirata. Najfajniejszą częścią noszenia kostiumów przez gości jest opowiadanie historii ze swoich przeszłych żyć i przygód. To naprawdę może stać się grą na imprezie i każdy może się świetnie bawić opowiadając historie.

Kiedy wszyscy przyniosą kostium pirata, będziesz musiał zacząć dekorować swój stół. Możesz zdecydować się na udekorowanie stołów w tematyce statku pirackiego lub możesz kupić obrusy, serwetki i szklane naczynia w pirackim stylu. Dekorując stół, musisz również rozpocząć poszukiwanie skarbów. Zrób listę wszystkich potrzebnych elementów i określ, gdzie je umieścisz.

Jednym z przedmiotów, które możesz chcieć mieć na swoim pirackim obrusie, jest piracka flaga, którą możesz wydrukować w domu i gdzieś zawiesić. Aby śledzić postępy wszystkich, poproś każdego gościa o zapisanie nazwiska osoby, której szuka na kartce papieru lub zrób grę, w której pierwsza osoba, która znajdzie skarb, wygrywa nagrodę.

Po udekorowaniu terenu imprezy musisz znaleźć ciasto dla wszystkich, a jeśli jest jedna osoba, dla której urządzasz przyjęcie, możesz wybrać tort piracki. i niech oszronione okiem z traszki i srebrnej folii. na tym.

Następną rzeczą, którą musisz znaleźć, są balony i serpentyny. Planując dekoracje, możesz zdecydować się na wykonanie małej pirackiej flagi z balonów i serpentyn, których piraci używają do podpalania łodzi. Lub możesz kupić duży czerwono-biały kapelusz pirata i użyć go do przykrycia ciasta. Ważne jest, aby mieć dużo czapek imprezowych, serpentyn i balonów, abyś miał wystarczająco dużo, aby zakryć ciasto i wystarczyło na pokrycie sufitu.

Następna rzecz, której będziesz potrzebować, aby znaleźć nasze gry. Możesz wybierać spośród wielu różnych. Możesz zagrać w chowanie skarbu, przekazanie paczki lub po prostu pozwolić wszystkim odgadnąć wskazówki. Po zakończeniu gier możesz poinformować gości, że zwycięzca otrzyma nagrodę.

Aby przygotować ciasto, możesz poprosić swoich gości o pokrojenie go na różne rozmiary i kształty, a następnie wymieszanie ciasta, abyś mógł zrobić ciasto. Powinno to zająć tylko około 10 minut, ale lepiej zrobić to od razu, aby ciasto nie wyschło, zanim będzie można nałożyć kolejną warstwę.

Gdy już udekorujesz tort i wszystko będzie gotowe, następnym krokiem jest udekorowanie prezentów urodzinowych gości. Możesz ozdobić je brokatem i wstążkami lub możesz użyć naklejek. Będziesz także musiał umieścić mały balonik pod prezentami, aby zawiesić je na stole. Gdy impreza dobiegnie końca, zechcesz dać każdemu szansę na rozdanie nagród, w ten sposób możesz zebrać wszystkie nagrody, a osoby, które je wygrały, mogą zobaczyć, kim byli zwycięzcy.

Po zakończeniu imprezy możesz pozwolić dzieciom napić się drinka, a następnie zagrać w piwnego ponga lub grę ciekawostki. Jeśli twoje urodziny są dniem chłopca, możesz zorganizować przyjęcie urodzinowe chłopca i poprosić chłopców o wyjście na parkiet i wymyślenie głupich nagród, dla dziewczynek zawsze jest pluszowy miś dla dziewczynki.